POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
Büyükdere Cad. No:237 Noramin İş Merkezi Maslak Sarıyer İstanbul 34485 +90 212 321 70 65
Profesyonel
Hizmetler

Alanlarında uzman danışmanlık ekibimiz ile
müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışmaktadır.
En büyük motivasyon kaynağımız mutlu müşterilerimiz.

Microsoft Dynamics 365 CRM Çözümleri Danışmanlığı

Microsoft Dynamics 365 CRM çözümleri ekosisteminde bulunan tüm ürünlerde analiz, tasarım, uyarlama ve geliştirme hizmetleri vermekteyiz.

Microsoft Power Platform Uygulamaları Danışmanlığı

Power BI, Power Apps, Power Automate ve Power Virtual Agents uygulamalarını içeren Microsoft Power Platform ile veriye dayalı kurumsal çözümleri hızlı bir şekilde geliştirilmesini sağlar.

Multi-Level Marketing(MLM) SaaS Yazılım

Network Marketing şirketleri için E-Ticaret Web Sitesi, İçerik Yönetim Sistemi, Girişimci Yönetim Sistemi , Kampanya Yönetim Sitemi, Girişimci ilişkileri Yönetim Sistemi, Depo Yönetim Sistemi içeren çoklu depo, çoklu para birimi, çoklu dil desteği olan uçtan uca hizmet veren hazır SaaS yazılımı.

İş ve Süreç Danışmanlığı

Hızlı gelişen ve değişen dünyada süreçlerinin digitalleştirebilen kuruluşlar bir adım daha öne çıkmaktadır..Digitalleştirmek istediğiniz süreçlerin belirlenmesi için sizlere yardımcı oluyoruz.

Microsoft Dynamics 365 On-the-job Training (OJT)

Kurumların kendi personellerini aktif olarak çalıştığımız projelerimizde ekip arkadaşımız yaparak Microsoft Dynamics 365 ürün ailesinden bir ürün üzerinde özelleştirme , tasarım , geliştirme tecrübelerini arttıryoruz.

Microsoft Dynamics 365 Son Kullanıcı Eğitimi

Microsoft Dynamics 365 CRM kullanıcılarının ürünün modülleri ve özelliklerini daha etkin kullanmaları için son kullanıcı eğitimleri veriyoruz.

Özel Uygulama Geliştirmeleri

Kurumunuzun digital ihtiyaçları için özel uygulamalar geliştiriyoruz.

Kaynak Kiralama(Outsourcing)

Kurumunuzun kendi yürüttüğü yazılım projelerinizde sizlere destek için her seviyede Yazılım Geliştiricisi, ,İş Analisti ve Proje Yöneticisi personel kiralama hizmeti vermekteyiz.

Müşteri Veri Yönetimi

Müşteri odaklı yaklaşımda, müşterilerinizi daha iyi tanıyabilmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek adına müşterilerinize ait veriyi anlamlı hale getirerek olgunlaşmış veriyle doğru karar mekanizmaları oluşturulması gerekir. Veri yönetim hizmetleri, CRM projelerinin hedeflenen amaçlarına doğru şekilde başlangıç yapmanızı sağlar.

 

Veri Temizleme

Müşterimizin verilerindeki alanlarını tiplerini göre hüceresel olarak temizliyoruz

Veri Tekilleştirme
Veri Zenginleştirme
Veri Birleştirme